Experience@Work

Contacteer ons

Dankzij Experience@Work kunnen ervaren talenten uit organisaties ingezet worden bij andere organisaties die op zoek zijn naar specifieke ervaring of talenten.

En dit aan een haalbare prijs.

Heb je vragen?

Contacteer ons

Ervaring uitwisselen?

  • Wil u ook alternatieve carrièremogelijkheden aanbieden aan uw ervaren medewerkers?
  • Op zoek naar een extra dosis ervaring binnen je organisatie?

Laat van je horen : hoe meer organisaties deelnemen aan dit project, hoe efficiënter het werkt.

info@experienceatwork.be

inge.janssens@experienceatwork.be

+32 478 20 79 58

HazelHeartwood : Guido de Grefte en Els Verlinde, gdegrefte@hazelheartwood.com, everlinde@hazelheartwood.com

AXA : François Peeraer, francois.peeraer@axa.be

KBC : Herman Verhoelst, herman.verhoelst@kbc.be

Proximus : Inge Janssens, inge.janssens@proximus.com

SD Worx : Leen Van Damme, leen.vandamme@sdworx.com

The Shift: Sabine Denis, sabine.denis@theshift.be

VDAB : Ingrid Jordens, ingrid.jordens@vdab.be

Leden van de raad van bestuur :

Isabelle Sonneville (AXA), Anette Böhm (KBC), Jan Van Acoleyen (Proximus), Guido de Grefte (HazelHeartwood)

* = verplicht